Cервіси STEM

Відкриті освітні ресурси для впровадження STEM-навчання
Якщо ви вирішили впроваджувати STEM-навчання в своєму закладі освіти, то на допомогу вам прийдуть відкриті освітні ресурси, на більшості з яких можна знайти цікаву інформацію про STEM-навчання в світі, приєднатися до спільноти вчителів, які займаються STEM, використати ідеї для STEM-проектів, а також стати учасником низки заходів, спрямованих на популяризацію STEM в освіті.


Tryengineering (http://tryengineering.org/) – ресурс, який містить інформацію про інженерні професії і можливість кар’єрного зростання в цьому напрямі. Діти на цьому сайті можуть в ігровій формі зайнятись конструюванням, проектуванням, проведенням дослідів і експериментів (англомовна версія сайту містить більшу кількість ігор, плани занять для вчителів, інформацію про відомі інженерні університети та новини зі світу науки).

Scientix (http://www.scientix.eu/). Ця онлайн-платформа містить дидактичні матеріали для вчителів природничо-математичних дисциплін, а також інформує європейську освітянську спільноту про інноваційні освітні конкурси — Європейський тиждень STEM (STEM Discovery Week) і STEM Ahead Competition. На сайті є величезна кількість ідей для STEM-проектів, які може використати будь-хто і до яких можуть приєднатися представники різних країн. Тут ви знайдете також цікаві вебінари, онлайн-тренінги та багато іншого.


Globallab (https://globallab.org/en/)платформа, яка виконує функцію міжнародного інтернет-середовища дослідницької взаємодії школярів, що заснована на технологіях і принципах краудсорсингу (спільної роботи географічно розподілених груп учнів). В основі проекту лежить інтегрування, в якому поєднуються навчальні теми будь-яких предметів і будь-які сфери діяльності. Головна мета проекту – залучити учнів до роботи над науковим дослідженням, використовуючи проектну методику.

Stem Alliance (http://www.stemalliance.eu) – європейська платформа, метою якої є популяризація STEM-освіти і об’єднання зусиль, спрямованих на вдосконалення ініціатив STEM у галузі промисловості (на національному, європейському та глобальному рівнях) та сприяння інноваціям у викладанні STEM на всіх рівнях освіти. А ще Stem Alliance дає змогу вчителям підвищувати свою кваліфікацію через проведення різноманітних конкурсів і навчальних семінарів сучасного формату з найкращими тьюторами світу.


Animal 4D +
(https://bitly.su/YwDL8J) - це швидкий та легкй додаток, створений Octagon Studio, який дозволяє сканувати роздруковані картки з тваринами і спостерігати, як тварини оживають прямо на ваших очах! Додаток Animal 4D + дає вам новий спосіб бачити тварин в доповненій реальності.




Bridges AR
(https://clck.ru/NSxkP) - цей додаток створить доповнену реальність і перенесе вас в неймовірний світ мостів. Включивши режим «Fly», ви промчитеся по мосту або зробите незабутній політ над ним. Сучасні уроки і проекти з доповненою реальністю - це весело, креативно і захоплююче.


Додаток представляє собою інтуїтивно зрозумілу платформу, яка допоможе вам легко використовувати доповнену реальність в освітніх, рекламних, розважальних або особистих цілях.
ARLOOPA є AR-інструментом візуалізації, який об'єднує фізичний і цифровий світи в єдине ціле. Він поміщає віртуальний контент у вашу реальну середу через камеру вашого пристрою, створюючи фантастичні, інтерактивні та цінні враження.

Google Експедиції - це освітній інструмент, за допомогою якого можна здійснювати подорожі в віртуальному світі і досліджувати об'єкти в доповненої реальності. Вивчайте пам'ятки, розглядайте предмети на рівні атомів, плавайте поруч з акулами або вирушайте у відкритий космос.



Система штучного інтелекту в режимі реального часу розпізнає об'єкт на фотографії і надає наявні по ньому в інтернеті відомості. Технологія обробки фото Google Lens аналізує знімок на пристрої, використовуючи алгоритми комп'ютерного зору, ідентифікує різні об'єкти, які опинилися під прицілом камери девайса, після чого виводить на екран відповідну інформацію. Так, функція буде корисна багатьом користувачам і варіантів її застосування чимало



Комментариев нет:

Отправить комментарий